VPIS V GLASBENO ŠOLO ILIRSKA BISTRICA ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

Avtor: | Maj 4, 2022

VPIS V GLASBENO ŠOLO ILIRSKA BISTRICA za šolsko leto 2022/2023 bo v:

• sredo, 11. maja 2022, od 15. do 18. ure,
  • sredo, 18. maja 2022, od 15. do 18. ure.

VPIS BO POTEKAL V PROSTORIH GLASBENE ŠOLE ILIRSKA BISTRICA, Ulica IV. armije 5, Ilirska Bistrica.

VPISUJEMO v izobraževalne programe:

• GLASBA: diatonična  harmonika, flavta, harmonika, klavir, kitara, klarinet, kljunasta flavta, nizka trobila (bariton, pozavna, tuba), petje, rog, saksofon, tolkala, trobenta, violina, violončelo,
  •  PLES: balet,
  • PLESNA PRIPRAVNICA,
  • PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA,
  • GLASBENA PRIPRAVNICA.

Kandidati, ki se želijo vpisati v program Glasba in Ples opravijo sprejemni preizkus, ki poteka na dan vpisa v glasbeno šolo. Za vpis v programe Predšolska glasbena vzgoja, Glasbena pripravnica in Plesna pripravnica ni potrebno opravljati preizkusa glasbenih sposobnosti. Za vpis potrebujete osebne podatke otroka in EMŠO številko otroka.

Vljudno vabljeni.

Več o glasbeni šoli si lahko preberete na spodnji povezavi: