Osnovne informacije o organizaciji vzgojno-izobraževalnega dela v Glasbeni šoli Ilirska Bistrica od 1. 9. 2021

Avtor: | Avg 31, 2021

dalje, povzete po priporočilih NIJZ in dodatne interne prilagoditve pri izvedbi pouka:

1. Izvedba pouka vseh razredov bo potekala v prostorih šole, po veljavnem urniku za šolsko leto 2021/2022.
  2. Vstop v obe šolski stavbi bo dovoljen zdravim učencem. Zaposleni, starši in ostali obiskovalci starejši od 15 let morajo izpolnjevati pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani).
  3. Upoštevati je potrebno higienske ukrepe, redno umivanje rok, oziroma razkuževanje, prezračevanje, vzdrževanje primerne medsebojne razdalje (1,5 m) in upoštevati priporočilo uporabe zaščitnih mask za vse v skupnih prostorih, v učilnicah pa za vse učitelje in učence od 12. leta dalje.
  4. Za dodatno zmanjšanje zadrževanja v skupnih prostorih – garderobi in hodniku, v obeh stavbah glasbene šole, se učencem ni potrebno preobuvati v copate.
  5. Z učitelji instrumentov se boste še individualno dogovorili o morebitnih dodatnih ukrepih, ki bodo pogojeni s posameznimi značilnostmi izvedbe pouka različnih instrumentov.
  6. Učenci naj na pouk prihajajo točno in naj se po končanem pouku ne zadržujejo v prostorih šole.

Z željo, da izpeljemo šolsko leto v skladu z navodili, uspešno in varno, vas vse lepo pozdravljam in se vam zahvaljujem za vaše sodelovanje.

Martin Lenarčič, ravnatelj